Informacje o wysyłce

§13
Realizacja zamówienia - wysyłka towaru.

 1. Zamówiony towar jest dostarczany Kupującemu za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Przesyłka jest ubezpieczona i oznaczona jako "ostrożnie szkło".
 2. Opłaty za przesyłkę wynoszą :
  • Przesyłka Kurierska DHL 15 zł
  • Przesyłka Kurierska Pobraniowa DHL 19 zł
  • Pocztex Kurier 48 12 zł
  • Pocztex Kurier 48 Pobraniowa 14 zł
  • Paczkomaty - Inpost 14 zł
 1. W przypadku zamówienia towaru na minimalną kwotę 150 zł brutto wysyłka towaru odbywa się na koszt sklepu.
 2. Koszt przesyłki podany w sklepie internetowym dotyczy przesyłek o wadze do 30KG. W przypadku zamówienia towaru o łącznej wadze przekraczającej 30 kg koszty wysyłki wynoszą wielokrotność ceny pojedynczej paczki do 30KG . Oznacza to, że jeżeli Klient zamówi towar o wadze od 30,01 kg do 60 kg koszt wysyłki wyniesie dwukrotność opłaty ustalonej zgodnie z ust. 2 powyżej, jeżeli Klient zamówi towar o wadze od 60,01 kg do 100 kg koszt wysyłki wyniesie trzykrotność opłaty ustalonej zgodnie z ust. 2 powyżej, jeżeli Klient zamówi towar o wadze od 100.01 kg do 150 kg to w takim przypadku towar wysyłany jest "DHL Przesyłka Paletowa" a koszt wysyłki wyniesie 80 zł lub 88 zł dla "DHL Przesyłka Paletowa Pobraniowa", dla towaru o wadze powyżej 150.01 kg towar wysyłany jest "DB Schenker Logistics" a koszt wysyłki wynosi 150 zł a dla "DB Schenker Logistics Pobraniowa" 188 zł
 3. Wysyłka towaru następuje :
  1. w przypadku płatności przelewem niezwłocznie po zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu internetowego,
  2. w przypadku płatności za pobraniem niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji.
 4. Wysyłka następuje tylko w dni robocze.
 5. Sprzedawca dostarcza Towary wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polski.
 6. Sprzedawca może dostarczyć Towary do państw europejskich, po wcześniejszym skontaktowaniu się drogą elektroniczną na adres sklep@kupszklo.pl. Dostawy do państw europejskich są realizowane wyłącznie do Zamówień opłaconych przelewem lub za pośrednictwem systemu elektronicznych płatności Dotpay.